Dovoľte, aby sme sa predstavili...

Ak hľadáte špecialistu v oblasti webdesignu, tak ste na správnej adrese. Sme tím skusených ľudí a na trhu pôsobíme od roku 2002. Naše služby väčšinou využívali webdesignové štúdiá. Profesionálne webdesignové štúdio 1webdesign pôsobí na Slovenskom a zahraničnom trhu od roku 2006. Snažíme sa z vášho internetového projektu vyťažiť maximum. Vždy navrhneme riešenia, ktoré sú pre našich klientov prínosom.

 

Prečo webdesign od nás?
Veľa ľudí sa pýta, v čom sme lepší od ostatných. Väčšina ľudí si radšej nechá spraviť stránku študentom, kamarátom alebo malým webdesignovým štúdiám. Nehovoríme, že ju nevie spraviť kvalitne, ale prirovnáme to ku golfu. Tak ako webdesign sa učí celý život, tak aj golf. Môže prísť novy hráč (firma), ktorá dobre odpálil náhodne golfovú loptu (web stránku). A teraz otázka: "Necháte, aby s vašou web stránkou náhodne strieľali a pozerali sa, ako padá ďaleko od konkurencie?" Alebo to necháte na nas profesionálov, aby svojimi skúsenosťami a znalosťami dostali vašu webstránku na prvé pozície a aby bola prehľadná, jednoduchá pre každého užívateľa a hlavne spĺňala všetky vaše kritériá a kritéria vášho budéceho klienta.

 

Poslanie 1webdesign

Tvoríme profesionálne produkty, ktoré vám prinesú zisk a užívateľom jednoduché a zároveň pútavé predstavenie vašej firmy, výrobkov... Použijeme všetky naše vedomosti a skúsenosti, aby sme vás dostali na prvé miesta vo vyhľadávači Google, Bing a aby sa vaši užívatelia vracali na vašu pútavú, rýchlu a prehľadnú web stránku lebo rýchlosť = zisk.