Hľadáte profesionálne riešenie, ktoré nie je založené na Joomla, TYPO3?

Potom máme pre vás riešenie. Nakódovanie vášho portálu od jadra až po samostatne pluginy atď. Táto práca, ale vyžaduje viac času ako implementácia alebo úprava pluginu pre Joomlu alebo TYPO3. Preto je lepšie osobné stretnutie alebo telefonicky a podľa vašich požiadaviek vám navrhneme pre vás najvhodnejšie riešenie.

Pre portály s obrovskou záťažou a ktoré majú podporovať len tie funkcie, ktoré si želajú. 
Samozrejme aj Joomla aj TYPO3 to zvládajú, ale pri obrovských návštevách môžu byť trochu spomalené, ale to sa dá stále odladiť.

Aký server alebo hosting?

Webhosting odporúčame len pri málo zaťažovaní hostingového servera. 
Ďalej je dôležité na akom serveri má ísť portál, či to bude zvládať atď. Ak má mať váš portál img alebo video upload treba mať určite minimálne 8 jadrové CPU a viac, lebo vytváranie miniatúr z videa alebo fotiek je náročné na CPU.

V tomto vám vieme tiež poradiť. Ďalej pri obrovskom zobrazení obrázkov alebo videa treba dbať na návrh diskov poprípade diskového pola. (príklad s obrázkami bol uvedený, ak by sa jednalo o zobrazovanie obrázkov cez 800 000 000 obrázkov za jeden deň! Či už cez hotlink alebo priamo. Upload vám to spraví na 4 TB za deň!) Podotýkame ide o profesionálne riešenia.